Betgen giriş adresinin değişmesi, devlet idaresi tarafınca alınan kararlardan birisidir. Betgen’in Türkiye’de vergi ödememe kaynaklı sorunlarından ötürü, sitesi zaman zaman BTK tarafından erişime tamamen kapatılarak, siteye girişler yasaklanmaktadır. Fakat Betgen her ne kadar kapatılsa da, bu site yöneticileri için geçici bir durumdur. Betgen sitesi hiçbir zaman temelli bir şekilde kapanmamıştır. Geçmişten günümüze dek hep BTK tarafından sitesi kapatılan Betgen, daima yeni site adresi ile birlikte kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmiştir. Eğer Betgen sitesine giriş yapamıyorsanız, sitemiz üzerinden Betgen giriş linklerine ulaşabilir ve siteye anında giriş yapabilirsiniz. Bilmelisiniz ki, Betgen giriş adresi konusunda ilk bilgilendirmeyi yapan sitelerden birisi biziz. Haliyle siteye giriş yapamadığınız anlarda burayı ziyaret ederseniz, saniyeler içerisinde Betgen yeni giriş adresi konusunda bilgi alabilirsiniz.

Betgen Yeni Giriş Adresi

Betgen giriş adresi değişikliklerinin ne zaman yapıldığı belli olmamakta. BTK tarafından sitenin kapatılacağı an bildirilmez. Haliyle herhangi bir saat diliminde veya günlerde site aniden kapatılabilmekte. Fakat endişe edecek bir durum yoktur. Çünkü Betgen giriş adresi kapatıldığında, yeni siteler hazır bir şekilde bekletildiğinden, yeni giriş adresine geçmek sadece dakikalar sürmektedir. Betgen sitesi yeni giriş adresi hakkında SMS bildirimi göndermediği için, Betgen yeni giriş adresi için araştırma yapmanız gerekir. Fakat bu araştırma içerisine girmenize de gerek yoktur.

Çünkü Betgen giriş adresleri konusunda ilk bilgilendirmeyi bizim tarafımızdan öğrenebilmeniz mümkün durumdadır.

Betgen İnceleme - Yeni Giriş Adresi

Betgen, engel yediğinden dolayı yeni giriş adresinde değişikliğe giderek, ziyaretçilerini www.betgen47.com adresinde tekrardan beklemeye başladı.

Binlerce Betgen sitesi üyesinin yaptığı gibi sizlerde bizi tarayıcınızın favorisine ekleyerek, siteye giriş yapamadığınız anlarda yeni giriş adresi için bizleri ziyaret edebilirsiniz. Betgen yeni giriş adresi için sayfamızda yer alan görselli linklere tıklayabilir ve siteye giriş yapabilirsiniz.

Betgen Giriş Adresi Neden Kapatılıyor?

Betgen giriş adresinin kapatılmasının tek bir nedeni bulunmaktadır. Bu da, sitenin şans oyunları kapsamında vergi borçlarının çıkması ve bu vergi borçlarını ödememesidir. Durum böyle olunca haliyle site kapatılmaları meydana gelerek, Betgen yönetimini caydırma işlemleri başlıyor. Ancak bu caydırma yöntemi başarılı olmasa gerek ki, Betgen yıllardır bu şekilde sistemini yürütmeye devam ediyor. Sizde hiçbir güven problemine yer vermeksizin, Betgen sitesi üzerinde yerinizi alabilir ve bahis oyunlarınızı doyasıya oynayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here